SeniorNet Malmö

Seniorer lär seniorer IT

seniornet-malmo

Ledarnätet

© SeniorNet Malmö - seniornet-malmo.se/page/342/html/Ledarnätet.html

Ledare


Ann Löfstrand

E-post: ann.lofstrand@seniornetmalmo.se

Handledare på Laurentii och Linero, Lund.

Andreas Woxmark

E-post: andreas.woxmark@seniornetmalmo.se

Anställd. Handledare på Bellevue Park, Lindängen, Linero, Rosengård, Tuppen och Västra Hamnen. Leder kurser i iPad, iPhone och Facebook.

Anne Juhlin

E-post: anne.juhlin@seniornetmalmo.se

Handledare på Tuppen.

Cecilia Denne

E-post: cecilia.denne@seniornetmalmo.se

Handledare på Tuppen.

Dan Östergaard

E-post: dan.ostergaard@seniornetmalmo.se

Handledare på Bellevue Park. Leder kurser i datorkunskap, surfplatta, smart telefon, släktforskning och Windows 10.

Håkan Werner

E-post: hakan.werner@seniornetmalmo.se

Leder kurser i aktie- och fondhandel på nätet.

Ingrid Dahlgren

E-post: ingrid.dahlgren@seniornetmalmo.se

Handledare på Limhamn.

Ingrid Lindberg

E-post: ingrid.lindberg@seniornetmalmo.se

Handledare på Bellevue Park. Leder kurser i datorkunskap och Windows 10.

Janne Andersson

E-post: janne.andersson@seniornetmalmo.se

Handledare på Limhamnsbiblioteket och Möllan.

Katharine Soldatova

E-post: katharine.soldatova@seniornetmalmo.se

Handledare på Linero, Lund.

Lennart Ilestam

E-post: lennart.ilestam@seniornetmalmo.se

Handledare på Laurentii och Linero, Lund.

Lola Larsson

E-post: lola.larsson@seniornetmalmo.se

Handledare på Bellevue Park.

Mats Agrell

E-post: mats.agrell@seniornetmalmo.se

Leder kurser i digital fotohantering och Windows 10.

Michaela Wölfl

E-post: michaela.wolfl@seniornetmalmo.se

Anställd. Handledare på Bellevue Park, Dammfrigården, Husie, Oxie och Tygelsjö.

Péter Bodis

E-post: peter.bodis@seniornetmalmo.se

Handledare på Bellevue Park.