SeniorNet Malmö

Seniorer lär seniorer IT

seniornet-malmo

Ledarnätet

© SeniorNet Malmö - seniornet-malmo.se/page/342/html/Ledarnätet.html

Ledare


Andreas Woxmark

E-post: andreas.woxmark@seniornetmalmo.se

Anställd. Handledare på internetcaféerna i Bellevue Park, Husie, Lindängen, Ribersborg, Rosengård och Västra Hamnen. Leder kurser i surfplatta, smart telefon och sociala medier.

Anne Juhlin

E-post: anne.juhlin@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Tuppen, Ribersborg.

Cecilia Denne

E-post: cecilia.denne@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Tuppen, Ribersborg.

Dan Östergaard

E-post: dan.ostergaard@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park. Leder kurser i datorkunskap, släktforskning och Windows 10.

Gunnar Jönsson

E-post: gunnar.jonsson@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Ignis, Kirseberg.

Håkan Werner

E-post: hakan.werner@seniornetmalmo.se

Leder kurser i aktie- och fondhandel på nätet.

Ingrid Dahlgren

E-post: ingrid.dahlgren@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Tuppen, Ribersborg.

Ingrid Lindberg

E-post: ingrid.lindberg@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park. Leder kurser i datorkunskap och Windows 10.

Janne Andersson

E-post: janne.andersson@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Limhamnsbiblioteket och Tuppen, Ribersborg.

Katharine Soldatova

E-post: katharine.soldatova@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Linero, Lund.

Lola Larsson

E-post: lola.larsson@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park.

Mats Agrell

E-post: mats.agrell@seniornetmalmo.se

Leder kurser i digital fotohantering och Windows 10.

Michaela Wölfl

E-post: michaela.wolfl@seniornetmalmo.se

Anställd. Handledare på internetcafé Bellevue Park, Dammfrigården, Linero, Oxie och Tygelsjö.

Péter Bodis

E-post: peter.bodis@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park.