SeniorNet Malmö

seniornet-malmo

Ledarnätet

© SeniorNet Malmö - seniornet-malmo.se/page/342/html/Ledarnätet.html

Ledare


Andreas Woxmark

E-post: andreas.woxmark@seniornetmalmo.se

Anställd. Handledare på internetcafé Bellevue Park, Framtidens hus, Linero, Rosengårdsbiblioteket, Träffpunkten och Tuppen. Leder kurser i surfplatta, smart telefon och sociala medier.

Anne Juhlin

E-post: anne.juhlin@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Tuppen.

Cecilia Denne

E-post: cecilia.denne@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Tuppen.

Dan Östergaard

E-post: dan.ostergaard@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park. Leder kurser i datorkunskap, släktforskning och Windows 10.

Gunnar Jönsson

E-post: gunnar.jonsson@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Ignis.

Håkan Werner

E-post: hakan.werner@seniornetmalmo.se

Leder kurser i aktie- och fondhandel på nätet.

Hedvig Gränsbo

E-post: hedvig.gransbo@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Tuppen.

Ingrid Dahlgren

E-post: ingrid.dahlgren@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Tuppen.

Ingrid Lindberg

E-post: ingrid.lindberg@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park. Leder kurser i datorkunskap och Windows 10.

Janne Andersson

E-post: janne.andersson@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park och Tuppen.

Katharine Soldatova

E-post: katharine.soldatova@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Linero.

Lola Larsson

E-post: lola.larsson@seniornetmalmo.se

Handledare på internetcafé Bellevue Park.

Mats Agrell

E-post: mats.agrell@seniornetmalmo.se

Leder kurser i digital fotohantering och Windows 10.

Michaela Wölfl

E-post: michaela.wolfl@seniornetmalmo.se

Anställd. Handledare på internetcafé Bellevue Park, Dammfri, Limhamnsbiblioteket, Linero, Oxiebiblioteket och Tygelsjöbiblioteket.